Turniej Trzech Boisk w Zielonej Górze

Kolejna edycja Turnieju za nami. Przedstawiamy relację z emocjonującego, sportowego weekendu spędzonego na obiektach zielonogórskiego MOSiR-u...

Podczas XI Turnieju Trzech Boisk o Puchar Dyrektora Oddziału sportowe zmagania tradycyjnie prowadzili tenisiści, piłkarze i badmintoniści. Rozgrywki odbyły się na obiektach MOSIR-u w dniach 3-4 sierpnia. Zwycięzcom poszczególnych konkurencji puchary wręczył Dyrektor Oddziału Sławomir Kudela.

Piłka nożna
Po turnieju piłkarskim przyszedł czas na podsumowanie i ostateczną klasyfikację. Męską rywalizację drużynową wygrała ekipa Exalo Drilling. Najlepszym strzelcem został Bartłomiej Chociaj, który zdobył 13 bramek, najlepszym bramkarzem okazał się Grzegorz Jurczak, natomiast najlepszym zawodnikiem ogłoszono Krzysztofa Heliniaka.
Wśród kobiet najlepszą strzelczynią została Dorota Koperstyńska. Warto wspomnieć, że po raz pierwszy w historii Turnieju Trzech Boisk zagrały aż trzy kobiece drużyny. Tym razem rywalizację wygrała ekipa Oddziału z Zielonej Góry, która pokonała team Exalo i OGiE. 

Tenis ziemny
Z powodu deszczu, który zaskoczył zawodników w drugi dzień turnieju nie zostały rozegrane wszystkie mecze tenisowe. W poniedziałek (5 sierpnia) kontynuowano zmagania i wyłoniono zwycięzców w grze deblowej mieszanej.

Badminton
Grę pojedynczą mężczyzn wygrał Robert Robakowski, natomiast wśród kobiet zwyciężyła Joanna Inglot (oboje reprezentujący barwy Oddziału w Zielonej Górze). Pozostałe wyniki zaciętej rywalizacji w badmintonie znajdują się w załączniku.
Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom i pozostałym zawodnikom, którzy wzięli udział w imprezie. Wszystkim uczestnikom życzymy kolejnych sukcesów sportowych, a na następną edycję Turnieju Trzech Boisk w Zielonej Górze zapraszamy za rok!

Załączniki

  • Nazwa plikuTyp plikuWaga pliku
  • Wyniki Turnieju Trzech Boisk pdf 182.39 kB