Najpiękniejsza kartka

Już po raz trzeci nasz Oddział wraz z RTV Lubuska zorganizował konkurs plastyczny na projekt kartki świątecznej. Pierwszą nagrodę zdobyła Iga Brzeska.

Konkurs przeznaczony był dla dzieci w wieku 6-9 lat. Polegał on na przygotowaniu pracy plastycznej w formacie A4 wykonanej techniką dowolną przedstawiającej projekt pierwszej strony kartki bożonarodzeniowej. Komisja konkursowa oprócz pierwszego miejsca przyznała także dziewięć wyróżnień, a zdobyli je: Oliwia Grabora, Bartosz Grzesiak, Oliwia Sebzda, Aleksandra Wasilewska, Julia Brzeska, Marcelina Rosik, Roksana Banaszak, Kornelia Stręk. Bartosz nie dość, że jedyny rodzynek w grupie nagrodzonych, otrzymał także specjalne wyróżnienie, obie jego prace bardzo spodobały się jury.

Wręczenie nagród i słodki poczęstunek odbyły się w Salonie Wystaw 14 grudnia. Wszystkie dzieci otrzymały wydrukowane przez Oddział kartki świąteczne, które mogły wysłać swoim bliskim. Na stronie tytułowej znajduje się praca Igi, a na odwrocie prace wszystkich nagrodzonych dzieci.