Szejk

Szejk to czasopismo PGNiG SA Oddziału w Zielonej Górze, jedno z najstarszych pism w branży górnictwa naftowego.

Pierwszy numer "Szejka" ukazał się z okazji Barbórki w 1986 roku jako „zakładowy informator" przygotowany przez zespół Zakładowego Ośrodka Kształcenia i Informacji. Wydaliśmy dotychczas ponad sto numerów.

O czym piszemy?

Priorytetem pisma jest przybliżanie działalności Oddziału poprzez publikację artykułów technicznych na tematy związane z eksploatacją ropy naftowej i gazu ziemnego, informowanie i edukacja w zakresie bieżących wydarzeń z życia firmy i całej branży górnictwa naftowego oraz prezentacja sylwetek i życiorysów pracowników Oddziału.
 

Każdy może być autorem

Autorami tekstów prezentowanych w czasopiśmie są pracownicy i współpracownicy Oddziału – oni bowiem potrafią najlepiej opowiedzieć o zagadnieniach, które są dla nich zawodową codziennością.
 

Ile i dla kogo?

„Szejk" wydawany jest w nakładzie około 1000 egzemplarzy. Trafia do obecnych i emerytowanych pracowników Oddziału.
 

Wydawca

  • PGNiG SA Oddział w Zielonej Górze

Adres Redakcji

  • ul. Bohaterów Westeplatte 15 
    65-034 Zielona Góra

Zespół redakcyjny

Czasopismo PGNiG SA Oddziału w Zielonej Górze jest kwartalnikiem o nakładzie ok. 1 000 egzemplarzy.

W "Szejku" poruszamy bieżące sprawy Oddzału, opisujemy prowadzone przez nas inwestycje, informujemy, co ciekawego dzieje się na naszych obiektach, czyli kopalniach ropy naftowej i gazu ziemnego oraz podziemnych magazynach gazu.
W czasopiśmie zamieszczamy artykuły edukacyjne i techniczne, które pozwalają poszerzyć wiedzę z zakresu eksploatacji węglowodorów. Przedstawiamy także życiorysy wieloletnich pracowników oraz sylwetki tych, którzy pracuję nieco krócej.

Szejk ukazuje się od 1986 r.

Zapraszamy do lektury czasopisma PGNiG SA Oddziału w Zielonej Górze

  • Nazwa plikuTyp plikuWaga pliku
  • Szejk nr 3/2007 pdf 3.13 MB
  • Szejk nr 2/2007 pdf 4.61 MB
  • Szejk nr 1/2007 pdf 5.3 MB