Trening młodych szczypiornistek z kadrą narodową

W niedzielę (23 marca) na hali CRS w Zielonej Górze odbyło się niezwykłe spotkanie reprezentantek Polski w piłce ręcznej z dziewczęcymi drużynami szczypiornistek, które zwyciężyły w Ogólnopolskim Turnieju "MUTKA Handball Cup 2014".

Drużyny SPR Łukovia Łuków, MKS Karczew i ROKiS Radzymin przyjechały w nagrodę na zaproszenie PGNiG do Zielonej Góry. Wspólnie z Centralą Spółki i Związkiem Piłki Ręcznej w Polsce nasz Dział Komunikacji i Public Relations przygotował uroczystą oprawę wizyty młodych szczypiornistek w naszym mieście.

Dziewczęta odwiedziły w sobotę Centrum Rekreacyjno-Sportowe i skorzystały z uroków kompleksu basenowego. W niedzielę wzięły udział w treningu kadrowiczek pod okiem trenera Kima Rasmussena.

Przed treningiem odbył się mini turniej wymienionych dziewczęcych drużyn, następnie wspólnie z kadrowiczkami dziewczęta wzięły udział w rozgrzewce i kibicowały poczynaniom reprezentacji podczas treningu. Wzpólne zdjęcia, autografy, rozmowy z idolkami i trenerami były miłym dopełnieniem tego sportowego wydarzenia.