Sportowe szaleństwo - Turniej Czterech Boisk

Turniej Czterech Boisk o Puchar Dyrektora Oddziału w Zielonej Górze pełen był sportowych emocji. Za nami trzy dni rywalizacji (19-21 czerwca) w tenisie ziemnym, tenisie stołowym, piłce nożnej i badmintonie.

Zawody najwcześniej rozpoczęli tenisiści, bo już w piątek. W sobotę odbyło się uroczyste rozpoczęcie Turnieju. Do gry wkroczyli również tenisiści stołowi, badmintoniści i piłkarze. W Turnieju piłki nożnej udział wzięło 7 drużyn. O 3 miejsce walczył zespół PGNiG I z drużyną Exalo, o zwycięstwie zdecydowały rzuty karne, w których lepiej wypadli koledzy z PGNiG. W finale zmierzyły się drużyny OK Gorzów i OK Ostrów Wlkp. Zespół Gorzowa po kilku latach w finale przełamał klątwę drugiego miejsca i zwyciężył, gratulujemy!

Po męskim finale przyszedł czas na mecz Pań z Oddziału w Zielonej Górze i Exalo. Gra była zacięta, rozstrzygnięcie przyniosła bramka Ani Kasprowiak w drugiej połowie meczu, co dało zwycięstwo ekipie Oddziału. Bramki strzegł z powodzeniem Dyrektor Krzysztof Potera. Po zakończonych grach odbyło się uroczyste zakończenie Turnieju i wręczenie pucharów najlepszym z najlepszych.

Zapraszamy do oglądania galerii ze zdjęciami!