W ramach projektu Akcjonariat Obywatelski, którego partnerem jest PGNiG zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskim badaniu relacji inwestorskich.

Jakich informacji oczekują inwestorzy indywidualni od spółek notowanych na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, czy komunikacja spółek z inwestorami indywidualnymi jest dla nich satysfakcjonująca – na te i kilkanaście innych pytań, będzie można odpowiedzieć w ogólnopolskim badaniu, poświęconym ocenie tego, jak spółki komunikują się z inwestorami indywidualnymi.

Już po raz drugi zostanie przeprowadzona ankieta w ramach Akcjonariatu Obywatelskiego dotycząca relacji inwestorskich. Celem tegorocznego badania jest sformułowanie potrzeb inwestorów indywidualnych dotyczących standardów i sposobów komunikacji ze spółkami giełdowymi. Ankieta skierowana jest do wszystkich osób zainteresowanych inwestowaniem.

Badanie inwestorów indywidualnych przeprowadzi instytut badawczy TNS Polska. Kwestionariusz on-line dostępny będzie na stronie AkcjonariatObywatelski.pl od 18 maja do 15 czerwca 2015.