Analitycy

Wszelkie prognozy i raporty analityczne publikowane przez analityków domów maklerskich są ich własnością i nie podlegają zatwierdzeniu lub weryfikacji przez PGNiG oraz zarząd spółki. Poniższa lista zawiera nazwiska znanych PGNiG analityków, lecz może ona być niekompletna. PGNiG nie przesyła analiz i raportów analitycznych udostępnionych przez którykolwiek z domów maklerskich.

Dom maklerski Kraj Dane kontaktowe
BDM Polska

Krzysztof Pado
pado@bdm.com.pl

Citigroup / DM Banku Handlowego Polska

Piotr Dzięciołowski
piotr.dzieciolowski@citi.com

DM BGŻ BNP Paribas Polska

Jerzy Nikorowski
jerzy.nikorowski@bnpparibas.pl

DM BOŚ Polska

Łukasz Prokopiuk
l.prokopiuk@bossa.pl

DM BZ WBK Polska Michał Sopiel
michal.sopiel@bzwbk.pl
DM PKO SA Polska

Tomasz Kasowicz
tomasz.kasowicz@pkobp.pl

DM Trigon Polska

Michał Kozak
michal.kozak@trigon.pl

Erste Węgry

Tamas Pletser
tamas.pletser@erstebroker.hu

Goldman Sachs Rosja

Geydar Mamedov
geydar.mamedov@gs.com

Haitong  

zmiana analityka

IPOPEMA Securities SA Polska

Robert Maj
maj@ipopema.pl

mBank Dom Maklerski Polska Kamil Kliszcz
kamil.kliszcz@mdm.pl
PATRIA   zmiana analityka
Raiffeisen Centrobank AG Austria

Oleg Galbur
oleg.galbur@rcb.at

Societe Generale Indie

Monika Rajoria
monika.rajoria@sgcib.com

Pekao Investment Banking Polska

Katarzyna Włodarczyk
katarzyna.wlodarczyk@pekaoib.pl

Vestor DM Polska

Beata Szparaga
beata.szparaga@vestor.pl 

Wood & Company Wielka Brytania

Jonathan Lamb
jonathan.lamb@wood.com