Puchar Prezesa dla tenisistów

Centrum Tenisowe w Sobocie koło Poznania gościło w dniach 4-6.09. tenisistów z całej Polski biorących udział w dwóch turniejach w tenisie ziemnym oraz w turnieju squasha.

Kontynuując prawie trzydziestoletnią tradycję w naszej branży, pracownicy Oddziału wzięli udział w XXVII Mistrzostwach Polski Firm Gazowniczych i Naftowych w Tenisie o puchar Prezesa PGNiG SA oraz w I Otwartym Turnieju Przedsiębiorców i Radców Prawnych Business&Law Sportgas Tennis Cup 2015. Organizatorem spotkań było Towarzystwo Sportowo-Turystyczne Nafty i Gazu SportGas.

Mistrzostwa objął honorowym patronatem Prezes PGNiG SA. Nasza reprezentacja przywiozła z Soboty kilka pucharów indywidualnych oraz zdobyty z tenisistami z Sanoka i Warszawy puchar Prezesa PGNiG w drużynowej rywalizacji.

Puchar dla drużyny PGNiG SA odebrali Paweł Fic z Oddziału w Sanoku i S. Mundry. Puchar, na którego wygranie złożyły się punkty pozyskane przez pracowników z Sanoka, Warszawy i Zielonej Góry zaczyna swoją roczną trasę od Zielonej Góry. Potem trafi do Sanoka.