Piłka ręczna w Zielonej Górze

Reprezentacja narodowa piłkarzy ręcznych pokonała drużynę z Ukrainy, byliśmy na meczu jako sponsor strategiczny wydarzenia.

Nasi piłkarze ręczni pokonali 16 czerwca w Zielonej Górze reprezentację Ukrainy w ostatnim meczu eliminacyjnym do turnieju finałowego Mistrzostw Europy 2014. PGNiG SA jest sponsorem strategicznym reprezentacji.

Mecz poprzedziły mecze finałowe i uroczyste zakończenie ogólnopolskiego turnieju "Szczypiorniak na Orlikach". Na hali CRS gościła Minister Sportu i Turystyki Joanna Mucha. Pani Minister wręczyła nagrody młodym sportowcom wraz z Dyrektorem naszego Oddziału Sławomirem Kudelą, wiceprezydentem Zielonej Góry Wioletą Haręźlak i Prezesem Związku Piłki Ręcznej w Polsce Andrzejem Kraśnickim. W finale Turnieju "Szczypiorniak na Orlikach" wzięły udział 32 drużyny dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych z 16 województw Polski. 
Warto wspomnieć, że kibice mogli na naszym stoisku wygrać drobne nagrody i przystroić się w barwy narodowe. Oprócz tego mielismy do rozwiązania krzyżówkę. Wśród osób, które odgadły hasło wylosowaliśmy w przerwie meczu atrakcyjne nagrody.