Odczyty liczników - 12T

Wysyłasz odczyt, kiedy chcesz

szybko, łatwo, wygodnie

Teraz stan gazomierza można podawać jeden raz w dowolnym dniu każdego miesiąca wg Państwa wyboru, dopasowując termin do indywidualnych potrzeb.

Do rozliczenia przyjmowany jest jeden odczyt w miesiącu, zgodnie z datą jego dostarczenia. W przypadku braku podania odczytu w terminie do ostatniego dnia danego miesiąca,  zostanie dokonane rozliczenie na ostatni dzień miesiąca  i wystawiona faktura za zużycie (od poprzedniego rozliczonego odczytu) na podstawie danych szacunkowych - w oparciu o dotychczasową historię poboru paliwa gazowego.

Odczyt przekazany w kolejnym miesiącu kalendarzowym pozwoli nam na wystawienie faktury na podstawie faktycznego zużycia i zagwarantuje Państwu rozliczenie w oparciu o realne wskazanie gazomierza.

Klienci, którzy dotychczas podawali odczyty stanu gazomierza na ostatni dzień każdego miesiąca, mogą podawać stan licznika w dowolnym dniu miesiąca, a najpóźniej do ostatniego dnia każdego miesiąca.

Wyślij wiadomość SMS

Stan gazomierza możesz przekazać nam również za pomocą wiadomości SMS

WAŻNA INFORMACJA

Jeżeli po wysłaniu wiadomości nie otrzymasz żadnej informacji zwrotnej będzie to oznaczało, że Twoje zgłoszenie jest prawidłowe i zostało przyjęte.

W przypadku, gdy wysłany sms z odczytem licznika będzie miał niepoprawny format, otrzymasz wiadomość zwrotną z komunikatem o błędzie.

Telefonicznie - automatyczny konsultant

Przekaż stan gazomierza przez Contact Center.

Dla Państwa wygody uruchomiliśmy możliwość automatycznego przekazania odczytu 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Po połączeniu z regionalnym Contact Center proszę wybrać dwukrotnie numer 1.

Proszę przygotować numer Klienta (znajdziecie go Państwo na fakturze) i wartość odczytu. Jeżeli posiadacie kilka punktów poboru gazu proszę przygotować również numer punktu poboru gazu. 

Telefonicznie - skontaktuj sie z naszym Contact Center

Skontaktuj się z Contact Center w swoim regionie.

Zaloguj się do eBOK i podaj odczyt

Przekaż nam stan gazomierza za pomocą eBOK.

eBOK to pakiet korzyści dla Twojej wygody:

  • szybki, zdalny dostęp 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
  • oszczędność czasu i wygoda obsługi
  • gwarancja bezpiecznego, szyfrowanego połączenia z Internetem
  • bieżący podgląd salda i terminów rozliczeń
  • przekazywanie odczytu z licznika
  • płatność elektroniczna i dostęp do historii wpłat, statystyk oraz graficznych wizualizacji zużycia energii
  • możliwość dodania innego punktu poboru
  • wgląd i edycja danych teleadresowych
  • elektroniczna eko-faktura
  • założ konto w eBOK