Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej Kobiet

Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej Kobiet odbył się w dniach 7-8 października w hali CRS w Zielonej Górze. Bój o podium stoczyły reprezentantki Polski, Szwecji, Słowacji i Islandii.

Sobotniemu finałowi Turnieju towarzyszyło wiele emocji. Biało-czerwone o zwycięstwo walczyły ze Szwecją. Dla polskiego selekcjonera Leszka Krowickiego był to debiut w barwach reprezentacji. Przed przerwą Skandynawki prowadziły sześcioma punktami. Polki walczyły do końca, jednak uległy Szwedkom 27:31.

Podczas meczu nie zabrakło „reprezentacji’’ sponsora strategicznego Polskiej Piłki Ręcznej – PGNiG SA. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. 

Każdy, kto poprawnie rozwiązał branżową krzyżówkę miał szansę na zdobycie ciekawych nagród. Wiele radości sprawiły dzieciom gadżety firmy i balony z Gazusiem. W przerwie meczu to właśnie nasza maskotka rozdawała nagrody.

Najbardziej wartościową zawodniczką Turnieju wybrano Karolinę Kudłacz-Gloc, która odebrała nagrodę z rąk Grzegorza Kowalskiego, z-ca Dyrektora ds. Wydobycia.