Gaz ziemny

Od lat z powodzeniem dostarczamy gaz ziemny do wiodących firm z branży chemicznej, petrochemicznej, ceramicznej, spożywczej, energetycznej, hut szkła
i stali. Jesteśmy wiarygodnym kontrahentem w biznesie, w relacjach z Klientami wyróżnia nas zaufanie i partnerstwo. Z naszymi Odbiorcami dzielimy się wiedzą
i doświadczeniem, zapewniając wsparcie w procesie zakupu gazu ziemnego oraz na etapie realizacji dostaw. Każdy z naszych Klientów posiada dedykowanego doradcę.

Naszą ofertę kierujemy do firm kupujących rocznie 25 mln m3 gazu lub więcej, hurtowników oraz operatorów. Jesteśmy świadomi, że każda firma ma inne potrzeby, dlatego kompleksowo podchodzimy do oczekiwań naszych Klientów, świadcząc usługi dopasowane do ich potrzeb. Oferujemy produkty standardowe oraz elastyczne, w cenie stałej lub indeksowane do surowców notowanych na giełdzie towarowej.

Oferujemy kompleksowe usługi sprzedaży i dostarczania gazu ziemnego również na rynku niemieckim, czeskim, austriackim i holenderskim, przy udziale naszej niemieckiej spółki PGNiG Supply & Trading.

Zespół naszych doradców jest do Państwa dyspozycji.

Jeśli są Państwo zainteresowani zapoznaniem się z naszą ofertą, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.