List Prezesów PGNiG SA i PwC Polska

Szanowni Państwo,
z przyjemnością zapraszamy Państwa do udziału w III Konferencji z cyklu „Odpowiedzialna Energia"
pt. „Wartości, relacje biznesowe i społeczne".

Głównym tematem tegorocznej edycji jest rola wartości w budowaniu kapitału społecznego oraz ich znaczenie w kształtowaniu kultury organizacyjnej przedsiębiorstw, w szczególności tych, które chcą działać zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialnego biznesu. Mamy nadzieję, że udział uznanych polskich i międzynarodowych prelegentów, jak również Przedstawicieli administracji publicznej, organizacji pozarządowych oraz Prezesów wiodących przedsiębiorstw energetycznych dostarczy Państwu wielu inspiracji oraz wskaże najlepsze praktyki i trendy w zakresie zarządzania wartościami i poprzez wartości.

Ważnym tematem Konferencji będzie przedstawienie projektu „Wizja zrównoważonego rozwoju dla polskiego biznesu". To przedsięwzięcie nawiązujące do międzynarodowej inicjatywy, podjętej przez Światową Radę Biznesu na rzecz Zrównoważonego Rozwoju (World Business Council for Sustainable Development, WBCSD). W Polsce realizowane jest pod patronatem Ministerstwa Gospodarki przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu i PwC Polska oraz przedstawicieli polskiego biznesu. Planowanym efektem projektu ma być wypracowanie dokumentu wskazującego wyzwania oraz możliwości rozwoju polskich przedsiębiorstw w kontekście zrównoważonego rozwoju. Nasza Konferencja stwarza przestrzeń do jak najszerszego włączenia się w tę inicjatywę poprzez pracę i dyskusje w grupach warsztatowych zaplanowanych w drugiej części spotkania. Mamy nadzieję, że program konferencji spełni Państwa oczekiwania, a prezentowane zagadnienia i pomysły dotyczące możliwych obszarów współpracy sektora biznesu, instytucji publicznych oraz organizacji pozarządowych spotkają się z Państwa zainteresowaniem i zachęcą do działań na rzecz zrównoważonego rozwoju.

Korzystając z okazji, serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy poprzez swoje wsparcie i udział umożliwili organizację tego spotkania. Zapraszamy Państwa do wspólnej dyskusji 14 czerwca 2011 roku.

Olga Grygier                                               Michał Szubski
Prezes Zarzadu                                            Prezes Zarząd

PwC Polska                                                 PGNiG SA

Załącznik

  • Nazwa plikuTyp plikuWaga pliku
  • List Prezesów PGNiG SA i PwC Polska pdf 187.58 kB