Konferencja

Odpowiedzialność sektora energetycznego a wyzwania społeczno-gospodarcze Polski i świata"
17 czerwca 2010
Hotel Hilton Warszawa

„Odpowiedzialność sektora energetycznego a wyzwania społeczno-gospodarcze Polski i świata" to II. konferencja z cyklu „Odpowiedzialna energia". Zainicjowana w ubiegłym roku konferencja to spotkanie mające na celu wymianę doświadczeń i opinii pomiędzy firmami z branży energetycznej. Tematem rozmów będą korzyści ze zrównoważonego rozwoju możliwe do osiągnięcia zarówno przez przedstawicieli biznesu, społeczności lokalnych, jak i środowisko naturalne.

Ubiegłoroczna konferencja potwierdziła duże zainteresowanie tematem zrównoważonego rozwoju. Tym bardziej zależy nam na tym, aby kolejne spotkanie było jeszcze ciekawsze, przyniosło wiele inspiracji oraz wiedzy i jak najwięcej odpowiedzi na pytania, jak rozwijać firmy w zrównoważony sposób, z pożytkiem dla biznesu, pomnażając równocześnie kapitał społeczny Polski.

W tegorocznej konferencji wezmą udział przedstawiciele wszystkich sektorów, a także przedstawiciel międzynarodowej organizacji World Business Council for Sustainable Development, co mamy nadzieję stworzy przestrzeń dla dialogu i poszukiwania możliwości wspólnych działań.

Zapraszamy Państwa do wspólnej dyskusji 17 czerwca 2010 roku.