Aktualności

Drukuj

08.02.2019 Zagłosuj na aplikację mBOK PGNiG w prestiżowym konkursie!

Z radością informujemy, że nasza aplikacja mobilna mBOK PGNiG otrzymała nominację do prestiżowej nagrody Mobile Trends Awards. To oznacza, że mamy szansę zdobyć Oscara branży mobilnej w Polsce, dlatego gorąco zachęcamy do głosowania.

Prestiżowe nagrody Mobile Trends Awards od ośmiu lat przyznawane są dla najlepszych rozwiązań mobilnych minionego roku. Oprócz głosów Kapituły, składającej się z ekspertów od lat związanych z branżą mobile, wpływ na wybór zwycięzcy ma także wynik głosowania  internautów.

Sama nominacja jest już dla nas ogromnym wyróżnieniem. Cieszymy się, że znaleźliśmy się w elitarnym gronie, które tworzy projekty mobilne na najwyższym poziomie. Aplikacja mBOK PGNiG została bardzo pozytywnie odebrana przez naszych Klientów – w niespełna rok po jej uruchomieniu zainstalowało ją ponad 250 tysięcy osób!

Głosy członków Kapituły są dla nas ważne, ale najbardziej zależy nam na Waszych głosach – użytkowników aplikacji mBOk PGNiG. Dlatego gorąco zachęcamy Was do oddania głosu na nasz produkt.  

Do 13 lutego br. możecie oddawać swój głos na stronie: https://mobiletrendsawards.pl/mta/glosowanie#6

Wymagane jest zalogowanie się do Facebooka.  

Za wszystkie głosy z góry dziękujemy.

Powrót