Aktualności

Drukuj

27.11.2009 Raport Społeczny GK PGNiG wyróżniony!

Podczas tegorocznej konferencji Forum Odpowiedzialnego Biznesu, która odbyła się 24 listopada, ogłoszono wyniki konkursu na raporty społeczne. Wśród 3 wyróżnionych raportów znalazł się raport GK PGNiG.

W rywalizacji wzięły udział m. in. takie firmy jak Coca-Cola, Bank BPH, Bank Millennium, Polpharma. Dyplom z rąk prof. Witolda Orłowskiego i prof. Wojciecha Gasparskiego odebrała Marzena Strzelczak, Pełnomocnik Zarządu ds. Strategii Zrównoważonego Rozwoju i Odpowiedzialnego Biznesu GK PGNiG. Nagrodę główną otrzymał raport społeczny BRE Banku.

Raport powstał dzięki zaangażowaniu wielu osób pracujących w spółkach, oddziałach, gazowniach PGNiG. Zapraszamy do lektury raportu, który znajduje się na stronie www.pgnig.pl oraz  www.odpowiedzialna-energia.pl

GK PGNiG wydała raport społeczny po raz pierwszy. Jego powstanie związane było z procesem stworzenia Strategii Zrównoważonego Rozwoju i Odpowiedzialnego Biznesu GK PGNiG, w którym brało udział blisko 50 spółek grupy.

Wysoki poziom zaangażowania PGNiG w kształtowanie biznesu zgodnie z zasadami społecznej odpowiedzialności nie pozostaje niezauważony - Spółka jako jedna z 16 notowanych na GPW znalazła się w RESPECT Index (RI)  ogłoszonym 19 listopada 2009 roku w Warszawie.

Powrót