Aktualności

Drukuj

22.12.2010 Raport Społeczny GK PGNiG po raz kolejny wyróżniony!

Już po raz drugi Raport Społeczny GK PGNiG został doceniony i wyróżniony przez jury najważniejszego w Polsce konkursu na raporty społeczne organizowanego od czterech lat przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu, CSR Consulting oraz PwC.

Konkurs ma na celu zwrócenie uwagi na to jak przedsiębiorstwa nie tylko prowadzą działalność biorąc pod uwagę interes społeczeństwa i środowiska, ale także czy potrafią w sposób jasny, przejrzysty i wiarygodny zaprezentować swoje dokonania w publikowanych raportach. Jury konkursu oceniając raporty bierze pod uwagę ich kompletność, wiarygodność oraz sposób ich komunikacji. Nasz raport zyskał szczególne uznanie przedstawicieli Ministerstwa Gospodarki.

Do tegorocznego konkursu przystąpiło 17 firm, wśród których wyróżnienia otrzymały także publikacje firm: Grupa Lotos, Orlen, Totalizator Sportowy. Nagrodę główną otrzymał raport firmy Danone.

Raport przedstawiający dokonania całej Grupy Kapitałowej w ramach realizacji Strategii Zrównoważonego Rozwoju i Odpowiedzialnego Biznesu, powstał dzięki zaangażowaniu wielu osób pracujących w spółkach, oddziałach, gazowniach PGNiG. Zapraszamy do jego lektury, znajduje się on na stronie www.pgnig.pl oraz www.odpowiedzialna-energia.pl

GK PGNiG wydała raport społeczny „Odpowiedzialna Energia" po raz drugi.
Powrót