Aktualności

Drukuj

11.12.2012 Prezes PGNiG wyróżniona tytułem TOP PROFESJONALISTY tygodnika Wprost

Prezes PGNiG Grażyna Piotrowska-Oliwa w dniu 10 grudnia br. została uhonorowana tytułem TOP PROFESJONALISTY w konkursie tygodnika Wprost dla najlepszych menedżerów działających na polskim rynku.

Grażyna Piotrowska-Oliwa, która od marca 2012 r. pełni funkcję Prezesa Zarządu PGNiG, została wyróżniona za odwagę w podejmowaniu decyzji, determinację i konsekwentne przekształcanie PGNiG w nowoczesną organizację, zdolną do konkurowania na rynku, dzięki nowatorskim rozwiązaniom w zakresie świadczenia usług i zarządzania sprzedażą.

„W momencie wielkiej zmiany, która związana jest z uwolnieniem rynku gazu, kluczem do naszego sukcesu będzie przede wszystkim profesjonalna sprzedaż i obsługa klientów na miarę XXI wieku. Od tego zależy pozycja i byt naszej firmy" - powiedziała Grażyna Piotrowska-Oliwa odbierając nagrodę.

TOP PROFESJONALIŚCI tygodnika Wprost to nagrody przyznawane menedżerom zarządzającym w różnych branżach polskiej gospodarki, którzy mogą poszczycić się wysoką jakością profesjonalnego zarządzania, produktów i usług.

Zespół Rzecznika Prasowego

Powrót