Aktualności

Drukuj

27.09.2001 PGNiG S.A. sponsoruje siatkarki z NAFTA GAZ PIŁA

W dniu dzisiejszym Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A. podpisuje umowę sponsorską z Pilskim Towarzystwem Piłki Siatkowej Nafta Gaz Piła.

Z pilskim klubem owocnie współpracujemy już od sześciu lat. Przy naszym wsparciu siatkarki z Nafta Gaz Piła już wielokrotnie sięgały po najwyższe trofea. Trzykrotnie były Mistrzyniami Polski, jednokrotnie zdobyły Puchar Polski, zajęły czwarte miejsce w Klubowym Pucharze Europy. Mamy nadzieję, że dzięki rozszerzonej umowie sponsorskiej PTPS nadal utrzyma pozycję lidera i sięgnie po najwyższe trofea w Polsce i za granicą.

Podpisana dzisiaj umowa sponsorska otwiera także zupełnie nowe możliwości współpracy i przyniesie korzyści dla obu stron. PGNiG S.A. będzie głównym sponsorem pilskiego klubu, wykorzystując jego renomę do budowania marki gazu ziemnego. Umowa obowiązuje do końca sezonu sportowego, czyli do czerwca 2002 roku. Życzylibyśmy sobie, aby dzięki naszemu wsparciu, siatkarki z Piły w tym sezonie zdobyły Mistrzostwo Polski 2002 oraz zakwalifikowały się do ścisłej czwórki w rozgrywkach europejskich 2002.

Dodatkowych informacji udziela:
Radosław Ciemięga
Wiceprezes PTPS Nafta Gaz Piła
Tel. 0 (prefiks) 67 215 56 04, 0 602 711 946

Powrót