Aktualności

Drukuj
17.10.2007
PGNiG SA udziela pożyczki PGNiG Norway
16 października 2007 roku została zawarta umowa pożyczki pomiędzy PGNiG SA a PGNiG Norway S.A.
10.10.2007
PGNIG S.A. rozpoczyna postępowanie kwalifikacyjne na stanowiska członków zarządu
Rada Nadzorcza PGNiG S.A. na posiedzeniu w dniu 9 października 2007 rozpoczęła postępowanie kwalifikacyjne na stanowiska członków zarządu spółki.
09.10.2007
Geofizyka Toruń wygrała przetarg na badania sejsmiczne w Niemczech
Geofizyka Toruń, spółka należąca do grupy kapitałowej PGNiG, wygrała przetarg na realizację badań sejsmicznych w Niemczech, dla firmy GeoEnergy.
29.09.2007
Terminal LNG wydarzeniem gospodarczym roku 2006 w Zachodniopomorskiem
Decyzja Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa o budowie terminalu do odbioru skroplonego gazu ziemnego LNG w Świnoujściu została uznana za wydarzenie gospodarcze roku 2006 w województwie zachodniopomorskim. Tadeusz Zwierzyński, Wiceprezes Zarządu PGNiG SA ds. projektów strategicznych odebrał dzisiaj w Szczecinie prestiżową nagrodę Regional Forbes Executive Award 2006.
28.09.2007
PGNiG bierze udział w obchodach Europejskich Dni Dziedzictwa 2007
Polskie  Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA jest partnerem Oddziału Warszawskiego Towarzystwa Opieki nad Zabytkami  w tegorocznych obchodach Europejskich Dni Dziedzictwa 2007 pod hasłem Gazownia Warszawska – Dziedzictwo kultury materialnej Warszawy. Honorowy patronat nad obchodami objął Krzysztof Głogowski Prezes PGNiG S.A.
18.09.2007
Dania – nowy rynek Geofizyki Kraków
Geofizyka Kraków, spółka z Grupy Kapitałowej PGNiG, wygrała przetarg na realizację badań sejsmicznych dla duńskiego koncernu energetycznego DONG Energy. Będzie to pierwszy kontrakt polskiej firmy w Danii.
17.09.2007
Pomorska Spółka Obrotu Gazem prowadzi akcję promocyjną "Ciepły Dom"
Akcja polega na dofinansowaniu kwotą 500 zł brutto klientów, którzy zdecydują się rozszerzyć istniejącą instalacją gazową na cele centralnego ogrzewania.
17.09.2007
Sprężony gaz ziemny (CNG) jako paliwo w motoryzacji - zapraszamy na bezpłatne szkolenie
Szkolenie to ma na celu przybliżenie zainteresowanym osobom tematyki wykorzystania gazu ziemnego jako alternatywnego paliwa samochodowego. Organizatorami powyższego szkolenia są: Pomorska Spółka Obrotu Gazem Sp.  z o.o. ,  Europol Sp. z o.o. - przedstawiciel w Polsce firmy IVECO oraz firma ELPIGAZ.
14.09.2007
PGNiG utworzyło krótką listę zaproszonych do udziału w przetargu na wybór projektanta terminalu LNG
10 września Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA w prowadzonym przetargu publicznym w trybie negocjacji z ogłoszeniem na wykonanie „Dokumentacji projektowej procesowej oraz architektoniczno-budowlanej, wymaganej prawem budowlanym do uzyskania wszystkich wymaganych pozwoleń wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę dla zadania pn.
11.09.2007
PGNiG zostało zakwalifikowane do udziału w przetargu na koncesje poszukiwawczo-wydobywcze w Libii
W dniu 6 września PGNiG przeszło pomyślnie proces prekwalifikacji w postępowaniu prowadzonym przez National Oil Corporation (NOC) Libii na wybór operatora na koncesjach poszukiwawczo-wydobywczych węglowodorów.